SIFIR ARAÇLAR

SATIN alma aşamasında karar vermeniz için uzman görüşler
FİNANS konusunda tam destek
SERVİS ve yedek parça garantisi
SATIŞ SONRASI tam destek
OLINE RANDEVU
daha fazla Detaylı Bilgi alın

2.EL ARAÇLAR

Piyasadan kullanılmış araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almayı düşündüğünüz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerden, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki risklerden dolayı kaygı duyabilirsiniz.

Fiat çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştirilir.

Müşteri memnuniyetini ve tam hizmet esasını felsefe edinen Otoeksper, sürekli genişleyen bayi ağıyla büyümeye devam etmektedir.

2. El sitesine erişmek için Tıklayın.

GARANTİ NEDİR VE FIAT GARANTİSİ NELERİ KAPSAR?

Araç Garanti uygulamasında otomobiller ve hafif ticari araçların (DUCATO, SCUDO modelleri hariç) yasal garantisini  takip eden 3. yıl ya da 150.000 km (hangisi önce biterse) akü ve tekerlek lastikleri haricindeki diğer tüm mekanik aksamı garanti belgesinde sayılan şartlar dahilinde üretim hatalarına karşı garanti altındadır.

DUCATO, SCUDO model ticari araçların ise tüm mekanik aksamı 2 yıl (sınırsız km) garanti belgesinde sayılan şartlar dahilinde üretim hatalarına karşı garanti altındadır. Araç Garantisi çok daha uzun süreli Pas Garantisi ve Boya Garantisini de içerir. Boya Garantisi araç gövdelerinde imalattan kaynaklanan boya hatalarına karşı aracınızın teslim tarihinden itibaren 3 yıl güvence sunar. Pas Garantisi ile korozyona karşı aracınız 8 yıl güvencededir.

Fiat yetkili servislerinde yaptırdığınız ve bedelini ödediğiniz işçilikler, kilometre sınırlaması olmaksızın 24 ay boyunca onarımı yapan yetkili servisin garantisi altındadır. Aracınızın onarımında kullanılan Fiat yedek parçalar kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca garanti altındadır.

GARANTİ ŞARTLARI VE UYGULAMA (KULLANIM ÖMÜRLÜ PARÇALAR VE SARF MALZEMELER GİBİ)

Garantiden yararlanmak için periyodik bakımların zamanında ve belirtilen kilometrelerde yaptırılması gerekir. Fiat Yetkili Servisleri dışında yaptıracağınız bakım ve onarımlarda eksiklik veya hata olursa, bu eksik veya hatalı yapılan işin sonucunda yaşanabilecek arızaların araç garantisi kapsamına girmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

Kullanıcı el kitabında belirtilen herhangi bir sarf malzemesi ve değişim işçilik saat ücreti (benzin, yağ, filtreler, cam silecek süpürgesi vb.), hatalı veya kirli yakıt kullanımından doğabilecek motor, enjektör ve yakıt sistemi arızaları, hatalı veya kirli yağ, antifiriz, hidrolik vb. kullanılmasından doğabilecek arızalar garanti kapsamı dışında değerlendirilir.

Lastikler, debriyaj baskı ve balatası, amortisörler, fren balataları ve diskleri, kayışlar, rotbaşı-rotil, salıncak burcu, rulmanlar vb. parçalar normal kullanım sonucu eskiyen, aşınan, yıpranan veya ömrünü tamamlayan parçalardır. Periyodik bakımlar esnasında  yenileri ile değişim ve onarım işlemlerinin yapılması öngörülür. Bu periyodlarda değişimi yapılmayan parçalar araç garantisi kapsamı dışında değerlendirilir.

PERİYODİK BAKIM

​ Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle motor modeline bağlı olarak her 20.000 km' de bir dizi kontrol ve bakım işlemleri programlanmıştır. Ancak bu periyodik bakımın, aracın tüm gereksinimini tamamen kapsamayacağını bilmeniz önemlidir. Ayrıca 20.000 km bakımı öncesinde ilk dönemde ve sonrasında, bir bakımla başka biri arasında rutin bakım ve sıvıların tamamlanması, lastik basınç kontrolü gibi sıradan bakım işlemlerinin yapılması gereklidir. Her bakım esnasında programlanmış olana ilave olarak başka parça değişimleri veya onarımlarına ihtiyaç çıkarsa bunlar müşterinin onayı ile gerçekleşebilir.

​​​​​​​​​​​​​​​​
...

HAKKIMIZDA

Kuruluşu 1974 yılında yapılan Pınarbaşı şirketleri, 40 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Antalya’nın değil Türkiye’nin de en büyük ve başarılı şirketlerinden biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Pınarbaşı şirketleri, Antalya’da yakaladığı başarıyı tüm Türkiye’de yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir şirkettir.

HEDEF ve İLKELERİMİZ

Pınarbaşı Şirketleri, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri, için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda Kurucumuz, hedef ve ilkeleri şöyle sıralıyor:

"Müşterilerimiz velinimetimizdir."

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Şirketlerimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Pınarbaşı Şirketlerinin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak genel kuralımızdır. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.

"Şirketlerimizin ana ilkesini Sayın Vehbi Koç’un şu sözleriyle ifade etmek isteriz: Benim Anayasam şudur: Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız. Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar."

MİSYONUMUZ

Toplumun mobilite ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri sunarak yaşam kalitesini yükseltmek

VİZYONUMUZ

Müşteri beklentilerini şekillendiren ve gurur duyulan lider bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

 • "REKABETÇİYİZ FARK YARATIRIZ"
  Kendimizi sürekli geliştirir, herzaman "En İyi"yi hedefleriz. Yenilikçiyiz ve yalın düşünürüz.
 • "ÇEVİK BİR TAKIMIZ TUTKUYLA ÇALIŞIRIZ"
  Hızlı hareket edip çabuk sonuca ulaşan büyük bir takımız. İşimize dört elle sarılır, tutkuyla çalışırız
 • "İDDİALIYIZ SÖZ VERİR BAŞARIRIZ"
  Hedeflerimize sahip çıkar, engel dinlemeden başarıya ulaşırız. Şeffaf çalışır hatalarımızı gelişim fırsatı olarak kullanırız.
 • "iNSANA ve ÇEVREYE DUYARLIYIZ"
  Fark yaratan insandır ve müşterilerimiz herşeyden önce gelir. Bu nedenle "Önce İnsan" anlayışıyla çalışır, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getiririz.

http://www.kampanya.pinarbasi.com.tr